Teslimat Koşulları

www.tedarikcimburada.com üzerinden yaptığınız güvenli alışverişlerde memnuniyetiniz bizim için önemli. Devamlılık ve memnuniyet adına sizler için hazırladığımız koşullarımız sepetinizi onayladıktan hemen sonra sizler için hizmette olacaktır.

Sepetinizi onayladıktan yani ödeme yaptıktan sonra tarafımızdan size siparişinizi onaylayan bir e-posta gelecektir. Hafta içi saat 14:00’den önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Hafta sonu verdiğiniz siparişiniz takip eden Pazartesi günü kargoya verilir. Havale ile yaptığınız siparişlerde kargoya verilme süresi ücretin hesaplarımıza geçtiği anda başlar.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.tedarikcimburada.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.tedarikcimburada.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.